Starszy specjalista ds. księgowości

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Biskupice Podgórne
Numer: StPr/21/3080
OBOWIĄZKI:
kontakt z przedstawicielami banków, koordynacja transferów finansowych, wprowadzanie danych finansowych nowych dostawców, praca na czas określony: 01.06.2021 - 31. 05. 2024Godziny pracy 8:00 - 16:15Kontakt z pracodawcą: TB@VISAANDWORK.COM
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: koreański, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: DOŚWIADCZENIE I UMIEJĘTNOŚĆ PRACY W ZESPOLE,
Uprawnienia: asertywność, umiejętność pracy w zespole, umiejętność koordynacji działań w firmie
Uprawnienia: umiejętność nawiązywania kontaktów biznesowych

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe, staż pracy bez znaczenia, umiejętność nawiązywania kontaktów biznesowych,asertywność, umiejętność pracy w zespole, umiejętność koordynacji działań w firmie,DOŚWIADCZENIE I UMIEJĘTNOŚĆ PRACY W ZESPOLE, jęz. koreański C2kontakt z centralą w Korei, doświadczenie w relacjach biznesowych z Koreą Południową i znajomość specyfiki pracy

Miejsce pracy:

Biskupice Podgórne

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

do 6 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu