Starszy technolog ds. opakowań i

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie
Numer: StPr/20/8780
OBOWIĄZKI:
Odpowiedzialność za tworzenie innowacyjnych rozwiązań w zakresie opakowań produktów. Ocena poziomu zgodności projektów dot. opakowań ze standardami Firmy. Wdrażanie strategii dot. nowych rozwiązań w zakresie opakowań.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Specjalista do spraw pakowania i opakowań
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: Fizyka
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Język: rosyjski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania inne:

1) wykształcenie: wyższe, specjalność: fizyka, 2) staż pracy: min. 8-letnie doświadczenie w branży spożywczej na stanowisku związanym z pakowaniem i opakowaniami,3) umiejętność:ukończone szkolenia z zakresu: Bezpieczeństwa Informacji, Globalnej Polityki Zaopatrzenia, Przepływu dokumentacji,4) inne: .j. angielski - zaawansowany, j. rosyjski - zaawansowany

Miejsce pracy:

Bielany Wrocławskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

do 11 150 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu