Stażysta

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Stażysta
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/20/8810
OBOWIĄZKI:
1) sporządzanie sprawozdań i analiz,2) przygotowywanie przelewów w bankowości elektronicznej,3) kontrola dokumentacji pod względem formalno-rachunkowym,4)rozliczanie wydatków budżetowych i pozabudżetowych Komendy Wojewódzkiej PSP,5) biegła obsługa programów TREZOR, EZD, ePUAP.Oferta dostępna w sali E. Kontakt z pracodawcą - osobisty w siedzibie pracodawcy lub telefoniczny: 71 36 82 100.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Strażak
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

1) wykształceni: co najmniej wykształcenie średnie lub średnie branżowe mile widziane wyższe ekonomiczne,2) staż pracy: min. 12 miesięcy pracy na stanowisku ds. księgowych,3) umiejętność-specjalność: znajomość ustawy o Państwowej Straży Pożarnej, znajomość ustawy o finansach publicznych, znajomość ustawy o rachunkowości, biegła obsługa programów TREZOR, EZD, ePUAP, biegła obsługa pakietu Microsoft Office (Excel, Word),4) inne: wysoka etyka zawodowa i kultura osobista, umiejętność pracy indywidualnej i zespołowej, wysokie kompetencje interpersonalne, samodzielność i komunikatywność, zdolność analitycznego myślenia, znajomość specyfiki służby i pracy w jednostkach ochrony przeciwpożarowej

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Mianowanie

Wynagrodzenie brutto:

do 3 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu