Strategic Buyer (Indirect)

Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: BH-265831
Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, uznanego w regionie pracodawcy, prowadzimy rekrutację na stanowisko Strategic Buyer (Indirect).
Osoba na tym stanowisku odpowiadać będzie za prowadzenie zakupów, wybór ofert, negocjacje umów w kategoriach Indirect-Usługi, CAPEX dla zakładu w Polsce. Raportowanie do lokalnego Sourcing Managera.

Zakres zadań
  • Analiza rynku, śledzenie trendów i poszukiwanie i wybór najbardziej konkurencyjnych dostawców w ramach kategorii Usług
  • Analiza i wybór ofert oraz wparcie Sourcing Managera w prowadzeniu negocjacji z dostawcami
  • Współpraca z międzynarodowym zespołem Commodity Managerów w ramach wdrażania globalnych strategii na poziome zakładu
  • Prowadzenie działań strategicznych i równolegle zapewnienie bieżącej ciągłości dostaw i terminowej ich realizacji w ramach zakupów operacyjnych
  • Inicjowanie i prowadzenie działań optymalizacyjnych kategorii w ramach panelu dostawców, kosztów i warunków współpracy oraz usprawniania procesów zgodnie z celami biznesowymi firmy

Profil kandydata
  • Wykszałcenie wyższe o kierunkach ekonomicznych lub inżynierskich
  • Minimum 3 lata doświadczenia w obszarze zakupów kategorii indirect/capex w międzynarodowej firmie produkcyjnej
  • Doświadczenie we współpracy z dostawcami, prowadzeniu procesu wyboru ofert, negocjacji warunków
  • Praktyczne doświadczenie w pracy z systemami klasy ERP, mile widziane doświadczenie w pracy z narzędziami eSourcing
  • Wysokie kompetencje interpersonalne i komunikacyjne
  • Silne umiejętności analityczne
  • Udokumentowana umiejętność efektywnej pracy w środowisku wielokulturowym
  • Biegła znajomość systemów ERP i narzędzi eSourcing (Coupa, HICX, Microsoft BI)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Oferta
  • Atrakcyjna rola specjalistyczna w obszarze zakupów indirect międzynarodowej firmy produkcyjnej
  • Aktywny udział w prowadzeniu projektów inwestycyjnych dla lokalnego zakładu
  • Stabilna umowa o pracę
  • Konkurencyjne wynagrodzenie + premie
  • Doroczne podwyżki inflacyjne
  • Bogaty pakiet socjalny, w tym: dodatek do dojazdków, karta prepaid, wczasy pod gruszą, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe

With over 90 years combined experience, NES Fircroft (NES) is proud to be the worlds leading engineering staffing provider spanning the Oil & Gas, Power & Renewables, Chemicals, Construction & Infrastructure, Life Sciences, Mining and Manufacturing sectors worldwide. With more than 80 offices in 45 countries, we are able to provide our clients with the engineering and technical expertise they need, wherever and whenever it is needed. We offer contractors far more than a traditional recruitment service, supporting with everything from securing visas and work permits, to providing market-leading benefits packages and accommodation, ensuring they are safely and compliantly able to support our clients.