Szlifierz narzędziowy

Miejsce pracy: Legnica teren LSSE
Twoje zadania:
  • obsługa szlifierek do płaszczyzn (typ Jung), frezarek i szlifierki optycznej,
  • regeneracja i produkcja części zamiennych do narzędzi tłoczonych
  • ostrzenie matryc i stempli
  • szlifowanie powierzchni płaskich i kształtowych na wymiar oraz frezowanie
Jesteś idealnym kandydatem jeśli:
  • jeśli masz wykształcenie o profilu mechanicznym i/lub w kierunku narzędziowym
  • posiadasz min. 3-letnie doświadczenie a podobnym stanowisku
  • znasz proces szlifowania, materiałoznawstwo
  • potrafisz obsługiwać inne maszyn: drążarki, drutówki, frezarki, tokarki - mile widziane
  • potrafisz czytać dokumentację techniczną
  • znasz dokładne narzędzia pomiarowe
  • jesteś gotowy do pracy w systemie pomiarowym
W zamian oferujemy:
  • atrakcyjne
    wynagrodzenie
  • premię do 30%
    3000 zł za polecenie pracownika
  • cykliczny wzrost wynagrodzeń
  • 30 minut przerw
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • opieka medyczna
    ubezpieczenia grupowe
  • szeroki pakiet socjalny
  • zespół, na który zawsze możesz liczyć
  • stabilizację i bezpieczeństwo

A przede wszystkim słuchamy naszych pracowników i wychodzimy naprzeciw ich potrzebom!