Team Leader działu obróbki mechanicznej

Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice
Twój zakres obowiązków
  • Zarządzanie podległym zespołem
  • Nadzór nad realizacją planów produkcyjnych dla swojego obszaru
  • Szkolenie operatorów z zakresu standardowych procedur
  • Aktywne wsparcie Supervisora swojego obszaru
  • Aktywne uczestnictwo w procesie ciągłego doskonalenia
  • Wypełnianie wskaźników produkcyjnych
  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia najwyższej jakości procesu produkcji
Nasze wymagania
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie III zmianowym
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Dokładność i nastawienia na wysoką jakość pracy
To oferujemy
  • Atrakcyjne zarobki
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Praca w systemie 3 zmianowym
  • Premie za obecność i dodatki
  • Premie za polecenie do 4000 zł brutto
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych:
  • Dofinansowane obiady
  • Paczki świąteczne, wczasy pod gruszą
  • Pakiet benefitów
  • Opłacane szkolenia i możliwość szybkiego awansu
  • Darmowy transport z kierunków: Strzelin, Oława, Oleśnica, Bierutów, Namysłów, Brzeg, Grodków