Team Leader

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Team Leader
Miejsce pracy: Bolesławiec | Numer ref.: TLE/028/AAD
Oferta:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio z naszym klientem
  • Praca w systemie dwuzmianowym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie plus premie produkcyjne
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych - dostęp do profesjonalnych szkoleń
  • Możliwość realizacji ciekawych zadań
Wymagania:
  • Doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych
  • Mile widziane zarządzanie zespołem
  • Komunikatywność
Zadania:
  • Realizacja planu produkcyjnego oraz kontrola parametrów efektywności produkcji
  • Obsługa maszyn produkcyjnych
  • Wdrażanie usprawnień w celu optymalizacji produkcji
  • Wsparcie Kierownika produkcji pod kątem organizacyjnym