Technik prac biurowych

Powiatowy Urząd Pracy w Głogowie
Miejsce pracy: Głogów
Numer: StPr/24/0462
OBOWIĄZKI:
1. Zapoznanie się z organizacją wewnętrzną Starostwa Powiatowego w Głogowie. Archiwizacja dokumentów.2. Poznanie przepisów ustawy o samorządzie powiatowym.3. Zapoznanie się z wybranymi przepisami ochrony środowiska.4. Zapoznanie się ze specyfikacją pracy wydziału ochrony środowiska.5. Pomoc w sprawdzaniu wnioksów o wydanie zezwolenia na wyłączenie gruntów rolnych z z produkcji rolnej.6. Pomoc w opracowywaniu projektów decyzji w zakresie ochrony gruntów rolnych.7. Poznanie oprogramowania i aplikacji: rejakt, fogr, ekoportal, lex, si12pem, reja 24.8. Uczestniczenie w wydawaniu kart wędkarskich.9. Uczestniczenie w w sprawdzaniu wniosków o wydanie zezwolenia na wycinkę drzew.10. Pomoc w opracowywaniu projektów na wycinkę drzew.11. Uczestniczenie w analizowaniu wniosków o wydanie zezwolenia na zbieranie i przetwarzanie odpadów.12. Pomoc w opracowywaniu projektów decyzji w zakresie gospodarki elektromagnetycznego.13. Zapoznanie się z zagadnieniami promieniowania elektoemagnetycznego.14. Zapoznanie się z zasadami udzielania dotacji na zadania związane z ochroną środowiska.15. Pomoc w opracowywaniu projektów decyzji w sprawie zezwolenia na pozyskanie drewna.16. Pomoc w wydawaniu zaświadczeń z ustawy o lasach.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Głogów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Głogowie