Technik utrzymania ruchu - automatyk

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Biskupice Podgórne
Numer: StPr/20/8189
OBOWIĄZKI:
Modyfikacje programów PLC i układów sterowania na liniach produkcyjnych celem usprawnienia procesu produkcyjnego i eliminacji błędówWdrożenia nowych projektów i rozwiązań, czynny udział w ich opracowywaniu i doskonaleniuAnaliza przyczyn problemów, opracowywanie oraz wdrażanie akcji korygujących ze ścisłą współpracą z działem Utrzymania RuchuDobór i zamawianie częściOpracowywanie raportówFirma oferuje:Pracę w intensywnie rozwijającej się firmie.Pracę w międzynarodowym środowisku.Możliwość rozwoju zawodowego i awansu.Prywatną opiekę medyczną.Kartę Multisport.Przyjazne otoczenie środowiska pracy (boisko, korty tenisowe, ogród).Pracę na pełny etat na umowę o pracę.Kontakt z pracodawcą: hanna.maryniak@lge.com lub 519 542 738
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Technik utrzymania ruchu

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Wymagania inne:

Wykształcenie techniczne (preferowane: automatyka i robotyka, elektrotechnika, mechanika i budowa maszyn)Doświadczenie na podobnym stanowisku min 5 latUmiejętność programowania PLC, mile widziane Mitsubishi i LSDobra znajomość elektrycznych układów sterowania i zagadnień związanych z automatykąZnajomość napędów i parametryzacji falowników, wskazana podstawowa znajomość pneumatyki Umiejętność współpracy w zespole Kreatywność celem opracowywania nowych rozwiązańDyspozycyjność (praca zmianowa)

Miejsce pracy:

Biskupice Podgórne

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

5 000 - 7 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu