Technik utrzymania ruchu

Praca dla techników utrzymania ruchu z doświadczeniem

Nowoczesna firma z w pełni zautomatyzowanym procesem produkcji czeka na Twoją aplikację.

Czeka na Ciebie atrakcyjne wynagrodzenie + premia.

Nie zwlekaj, postaw na swój rozwój!

Miejsce pracy: Wrocław
oferujemy
  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie od 8000 zł do 9000 zł brutto
  • premię frekwencyjną 600 zł brutto
  • dofinansowanie do posiłków
  • możliwość uzyskania uprawnień UDT
  • szeroki pakiet benefitów, m.in. wczasy pod gruszą, prywatna opieka medyczna, karta sportowa, dodatkowy pakiet dla rodziców
zadania
  • profilaktyczna konserwacja maszyn
  • naprawianie usterek na terenie fabryki
  • szkolenie operatorów w zakresie standardów czyszczenia, kontroli i smarowania maszyn
oczekujemy
  • doświadczenia w pracy w utrzymaniu ruchu
  • wiedza z zakresu mechaniki i elektryki
  • posiadania uprawnień SEP E1
  • gotowości do pracy w systemie 1-zmianowym (8.00-16.00) i 4-brygadowym (zmiany 12-godzinne)