Technik utrzymania ruchu

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Biskupice Podgórne
Numer: StPr/21/1072
OBOWIĄZKI:
ustawienie odpowiednich parametrów procesu- prasy; regulowanie parametrów pras , wykonywanie przezbrojeń oraz integracji nowych tłoczników; wdrażanie drobnych napraw oraz konserwacja maszyn, urządzeń oraz narzędzi , uzupełnianie dokumentacji procesowej. Miejsce pracy: ul. Wspólpracy 1a, Biskupice Podgórne 55-040 Kontakt z pracodawcą: a.nazar@dsmotech.plOferta w sali: B
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Technik utrzymania ruchu
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

Wykształcenie zawodwe, średnie techniczne, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale pras w obszarze tłoczenia elementów stalowych , znajomosć pakietu MS office, znajomosć języka angielskiego

Miejsce pracy:

Biskupice Podgórne

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

2 800 - 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu