Technik utrzymania ruchu

Szukasz miejsca gdzie rozwiniesz swój zawodowy potencjał? Dołącz do zespołu i pracuj dla jednego z największych na świecie producentów baterii do aut elektrycznych. Nie czekaj i aplikuj już dziś! Poszukujemy Techników do Działu Utrzymania Ruchu

lokalizacja: Biskupice Podgórne

Biskupice Podgórne
oferujemy
  • atrakcyjne wynagrodzenie od 4300 zł do 6500 zł brutto
  • możliwość otrzymania dodatkowych 3 000 zł za polecenie pracownika
  • umowę o pracę (okres próbny 3 m-ce, kolejną na 2 lata)
  • atrakcyjny pakiet relokacyjny (jeżeli mieszkasz powyżej 100 km od zakładu pracy)
  • bogaty pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie)
  • dofinansowanie do posiłków (obiad dwudaniowy za 5 zł)
  • dofinansowanie do nauki języków
  • realną możliwość rozwoju w ramach stanowiska bądź w innym dziale
  • bezpłatny dojazd z Twojej okolicy

zadania

  • utrzymanie maszyn w produkcji ciągłej
  • instalacja zespołów w urządzeniach technicznych
  • przeglądy oraz naprawa maszyn
  • obsługa narzędzi
  • prowadzenie dokumentacji technicznej

oczekujemy

  • wykształcenia o profilu technicznym
  • dobrej znajomości zagadnień z obszaru elektryki, mechaniki lub pneumatyki
  • dobrych umiejętności organizacyjnych
  • gotowość do pracy w systemie równoważnym 4 dni pracy/4 dni wolnego
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47