Technolog - Automatyk

Przedsiębiorstwo HAK to lider na rynku nowoczesnych i niestandardowych rozwiązań w dziedzinie transportu bliskiego. Tworzymy jednostkowe projekty dla największych firm, spełniające wymagania wszystkich środowisk pracy. Posiadamy status Centrum Badawczo-Rozwojowego, prowadzimy szeroką działalność naukową, a przede wszystkim – kreujemy niestandardowe rozwiązania, które są dla nas nieustannym wyzwaniem.

Oferujemy:
  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę) w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • szkolenia techniczne;
  • dostęp do prywatnej opieki medycznej;
  • praca w systemie jednozmianowym;
  • udział w realizacji innowacyjnych i jednostkowych projektów realizowanych w ramach Centrum Badawczo Rozwojowego.
Zadania:
  • organizowanie prac serwisu elektrycznego;
  • wdrażanie i uruchamianie instalacji zasilających i sterowniczych;
  • programowanie falowników i sterowników;
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki automatyka i robotyka lub pokrewne;
  • znajomość i czytanie dokumentacji technicznej w zakresie zasilania elektrycznego i automatyzacji;
  • 2 letnie doświadczenie w pracy w obszarze automatyki w firmie o profilu produkcyjnym;
  • brak przeciwwskazań do pracy pow. 3m;
  • prawo jazdy kat. B.
Informacje o ochronie danych osobowych znajdziesz tutaj.