Technolog, manager projektu

Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy
Miejsce pracy: Grochotów
Numer: StPr/21/0434
OBOWIĄZKI:
Praca przy produkcji balustrad i konstrukcji stalowych. Nadzór nad zespołem ślusarzy i spawaczy oraz kontrola poprawności wykonywania detali z dokumentacją techniczną. Obróbka i drukowanie dokumentacji technicznej w programie ZWCADDopłata do dojazdów 100złPrawo jazdy. Dojazd własnym transportem.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: Czytanie rysunku technicznego
Uprawnienia: **Rysunek techniczny
Uprawnienia: **Program AutoCad

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : Odpowiedzialność. Umiejętność pracy pod presją czasu.[Umiejętność 1] : Bardzo dobra znajomość rys.technicznego. Obróbka i drukowanie dokumentacji technicznej. Umiejętność kierowania zespołem.[Inne] : obsługa programu Autocad

Miejsce pracy:

Grochotów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy