Technolog produkcji pcv

Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku
Miejsce pracy: Szalejów Górny
Numer: StPr/21/0118
OBOWIĄZKI:
Nadzór konstrukcyjny i technologiczny nad produkcją stolarki PCVOpracowywanie technologii PCV,Tworzenie zamówień zbiorczych oraz optymalizacji produkcyjnejOpracowywanie i nadzorowanie pełnej dokumentacji technicznej wyrobów stolarki PCVZamawianie komponentów do produkcji stolarki otworowej PCVWsparcie partnerów handlowych wiedzą techniczną
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brak
Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Uprawnienia: Biegła znajomosc programu AutoCad
Uprawnienia: Doświadczenie na stanowisku
Uprawnienia: komunikatywność, dyspozycyjność, odpowiedzialność

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : Rysunek techniczny[Umiejętność 1] : Znajomość systemów firm WINKHAUS i ALUPLAST

Miejsce pracy:

Szalejów Górny

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku