Telefoniczny Doradca Klienta Biznesowego

Kim jesteśmy?

FOTC specjalizuje się w partnerstwie z Google Cloud, oferując obsługę i optymalizację kosztów chmury obliczeniowej.

Co robimy?

Szkolimy, wdrażamy, obsługujemy i świadczymy wsparcie techniczne w zakresie rozwiązań Google Cloud. Naszą misją jest edukowanie rynku tak, by organizacje – duże, małe, prywatne, publiczne – czerpały jak największe korzyści z pakietu aplikacji biurowych Google Workspace czy platformy z gotowymi usługami chmury obliczeniowej Google Cloud Platform.

Gdzie można nas znaleźć?

Właściwie można nas znaleźć wszędzie: w Polsce, Rumunii, Węgrzech i Ukrainie, natomiast siedziba naszej firmy mieści się w samym centrum Wrocławia.

Z kim współpracujemy?

Jesteśmy w stałym kontakcie z marketerami, inżynierami i strategami Google, by lepiej odpowiadać na potrzeby lokalnych przedsiębiorstw. Utrzymujemy współpracę z ponad 3 500 firmami z 20 krajów w, które z naszą pomocą wykorzystują potencjał chmury.

Jakie wartości wyznajemy?

Wierzymy, że razem możemy tworzyć środowisko, gdzie każdy może się rozwijać i czuć dobrze, niezależnie od koloru skóry, płci, wieku. Wierzymy, że każdy powinien być traktowany równo i z szacunkiem. Transparentność jest dla nas naturalną częścią pracy, dzięki temu możemy współpracować po partnersku. Mówimy otwarcie o wynagrodzeniach, cyfrach i ważnych decyzjach. W to wierzymy i staramy się promować w FOTC.

Miejsce pracy: Wrocław, Śródmieście
Zadania:
  • Analiza potrzeb Klienta i przedstawienie dopasowanej oferty
  • Proaktywna sprzedaż usług Google Workspace poprzez cold-calling i cold-mailing
  • Przedstawienie korzyści wynikających z użytkowania Google Workspace
  • Zbieranie feedbacku od klientów w celu ulepszenia naszej oferty
Wymagania:
  • Przynajmniej 2 lata doświadczenia w proaktywnej sprzedaży B2B w call-center lub u operatora sieci komórkowych
  • Proaktywność oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Język polski na poziomie natywnym oraz podstawowy język angielski
Oferujemy:
  • Pracę z Wrocławia,
  • Współpracę opartą o relację B2B,
  • Miesięczne wynagrodzenie w wysokości 7000 - 8000 PLN na fakturze oraz miesięczny bonus za wyniki
  • 26 dni wolnych oraz bonus finansowy za 2 i 3 tygodniowy wypoczynek,
  • Wsparcie psychologiczne w formie anonimowej infolinii,
  • Opieka medyczna Luxmed oraz karta sportowa Multisport,
  • Darmowe lekcje języka angielskiego online.