Trainee performance marketing

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/2856
OBOWIĄZKI:
przygotowanie i wdrażanie strategii digital marketing dla produktów i usług w segmencie B2B i B2CProwadzenie działań w zakresie SEO i content marketingu.Bezpośredni kontakt z klientami firmy z Indiipraca w godz. 7-19
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: hindi, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: DOBRA OBSŁUGA KOMPUTERA, PROGRAMÓW GRAFICZNYCH COREL, BIUROWE, INTERNET, DZIAŁANIA MARKETINGOWE ZWIAZANE Z PRMOWANIEM FORMY
Uprawnienia: MARKETING NA FACEBOOKU
Uprawnienia: biegła obsługa komputera z obsługą internetu

Wymagania inne:

wykształcenie średnie, staż pracy 3 m-ce, MARKETING NA FACEBOOKU, DOBRA OBSŁUGA KOMPUTERA, PROGRAMÓW GRAFICZNYCH COREL, BIUROWE, INTERNET, DZIAŁANIA MARKETINGOWE ZWIAZANE Z PRMOWANIEM FORMY, biegła obsługa komputera z obsługą internetu, jęz. hindi C2, jęz. angielski B2google ADDs

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

do 6 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu