Training specialist / specjalista do spraw szkoleń

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/24/0487
OBOWIĄZKI:
Badanie, analizowanie i określanie potrzeb szkoleniowych osób i organizacji; identyfikowanie i analizowanie ofert i instytucji szkoleniowych; organizowanie szkoleń pod względem merytorycznym, finansowym, logistycznym; wyszukiwanie i dobieranie trenerów/firm szkoleniowych; prowadzenie zajęć języka angielskiego; negocjowanie warunków współpracy i zlecanie wykonania usługi; monitorowanie i ewaluacja szkoleń pod kątem zgodności z założonymi celami; prowadzenie dokumentacji szkoleniowej; sporządzanie sprawozdań i rozliczanie szkoleń.Wykształcenie 8:00-16:00Umowa o pracę na czas nieokreślony.Oferta pracy dostęna w sali C
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: białoruski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Język: angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Język: rosyjski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: Lektor języka angielskiego

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe, staż pracy 20 lat, lektor języka angielskiego z obowiązkową znajomością języka rosyjskiego i białoruskiego, swobodna możliwość tłumaczenia tekstów z języków białoruskiego (C1) i rosyjskiego (C2) na język angielski (C2), umiejętność nauczania języka angielskiego, dobra organizacja pracy własnej

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 7 000 do 7 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu