Ustawiacz / Operator Maszyn (prasy)

Miejsce pracy: Legnica teren LSSE
Twoje zadania:
  • obsługa i nadzór maszyn podczas produkcji seryjnej
  • uruchamianie i nadzór nad biegiem maszyn
  • wymiana przygotowanych narzędzi / przezbrajanie prasy
  • przygotowywanie danych produkcyjnych oraz jakościowych
  • diagnozowanie i usuwanie usterek w czasie produkcji
Jesteś idealnym kandydatem jeśli:
  • masz wykształcenie techniczne lub mechaniczne
  • potrafisz czytać rysunki techniczne i wykonywać pomiary
  • chętnie pracujesz w grupie
  • jesteś gotowy do pracy w systemie zmianowym
  • masz doświadczenie w tłoczeniu w automacie - mile widziane
W zamian oferujemy:
  • atrakcyjne
    wynagrodzenie
  • premię do 30%
    3000 zł za polecenie pracownika
  • cykliczny wzrost wynagrodzeń
  • 30 minut przerw
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • opieka medyczna
    ubezpieczenia grupowe
  • szeroki pakiet socjalny
  • zespół, na który zawsze możesz liczyć
  • stabilizację i bezpieczeństwo