Ustawiacz pras (m/k)

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku, poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Godzikowice
Nr ref.: UP/GODZ/0920
Obowiązki:
  • obsługa, przezbrajanie, ustawianie parametrów maszyn zgrzewających części metalowe,
  • dbanie o stan narzędzi,
  • pomoc w utrzymywaniu maszyn w sprawności technicznej,
  • kontrola gotowych wyrobów.
Wymagania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi,
  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym,
  • komunikatywność, umiejętność współpracy w grupie, bezkonfliktowość.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę zawartej bezpośrednio z naszym klientem,
  • pracę w systemie 2-zmianowym (6-14; 13.45-21.45),
  • atrakcyjne zarobki,
  • pracę od zaraz!