Wulkanizator/operator maszyny prostującej felgi

Powiatowy Urząd Pracy w Dzierżoniowie
Miejsce pracy: Pieszyce
Numer: StPr/24/0143
OBOWIĄZKI:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie zajmować się naprawą, regeneracją i konserwacją opon, dętek i innych elementów gumowych oraz obsługą maszyny do prostowania felg.Praca wulkanizatora będzie polegać m.in. na:- ocenieniu uszkodzeń opony, dętki lub innego wyrobu oraz określeniu sposobu wykonywania naprawy,- kwalifikowaniu opon do naprawy bądź ich dyskwalifikowaniu,- planowaniu i organizowaniu procesu technilogicznego naprawy,- przygotowaniu elementu do naprawy lub regeneracji,- wykonywaniu czynności naprawczych z zastosowaniem właściwych metod i technologii,- obsługiwaniu maszyn i urządzeń stosowanych w procesie wulkanizacji,- kontrolowaniu jakości wykonanych prac,- organizowaniu stanowiska pracy zgodnie z zasadami BHP, ochrony PPOŻ, ochrony środowiska,- montowaniu naprawionych kółPraca jako operator maszyny prostującej felgi polegać będzie m.in. na:- weryfikacji uszkodzenia, - wyborze metody naprawy,- przygotowaniu stanowiska i narzędzi,- wykorzystaniu prostowarki do felg,- naprawieniu uszkodzenia,- organizowaniu stanowiska pracy zgodnie z zasadami BHP, ochrony PPOŻ, ochrony środowiska.Zakres obowiązków oraz obsługi maszyny do prostowania felg nie są skomplikowane. Pracodawca przyuczy do wykonywania obowiązków.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Pieszyce

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dzierżoniowie